شرکت نگین البرز

با ما در ارتباط باشید

آشنایی با انواع نمای کرتین وال

انواع نمای کرتین وال

کرتین وال یونیتایز

در این سیستم کرتین وال یونیتایز که مدولار نیز نامیده می شود تقریبا تمامی مراحل ساخت در کارخانه سازنده انجام می پذیرد. بدین معنی که بر اساس طراحی دقیق انجـام شده نمای ساختمان به قطعات کوچک تری که از نظر وزن و ابعاد قابل جابجایی باشد تقسیم بندی می گردد و کلیه اجزای آن شامل پروفیل گسکت اتصالات و یراق آلات در کارخانه مونتاژ و نهایتا شیشه و سایر مصالح پرکننده در آن نصب و یونیت های کامل شده به محل پروژه حمل می گردند.

کرتین وال یونیتایز

سپس هر یک از یونیت ها در محل مشخص خود، با روش هنگینگ به اتصالات تعبیه شده بر روی بدنه ساختمان در کنار یکدیگر نصب می گردند. مزایای استفاده از سیستم کرتین وال یونیتایز عبارت از افزایش سرعت کاهش هزینه های نصب در محل کارگاه ساختمانی امکان کنترل کیفیت مستمر و موثر در تمامی مراحل ساخت در فضای بسته کارخانه تولید کننده می باشد.

کرتین وال یوچنل

در سیستم کرتین وال یوچنل عموما به عنوان یکی از سیستم های سبک و مقرون به صرفه شناخته شده است. سیستم های فریم لس یوچنل با روش خاص مونتاژ مدول ها و منظری کاملا شیشه ای زیبایی خاصی به بنا می بخشد. این سیستم ضمن مونتاژ سریع در سایه پروفیل هایی با عمق های متفاوت قابلیت اجرا در دهانه های عریض را دارا می باشد اتصالات خاص این سیستم این روش را منحصر به فرد ساخته و در عين حال سیستم اتصال جداره های شیشه به یکدیگر به روش معمول انجام می گردد.

کرتین وال یوچنلدر این تم پنل های شیشه ای به سادگی و از طریق قرارگیری گیره هایی تعبیه شده در اسپیسرهای شیشه به فریم متصل می گردد و به این ترتیب عملیات مونتاژ در محل پروژه با سرعت بیشتری انجام می پذیرد. بازشو مخفی (بیرون) بازشو نقابی و یا پارالل موجود در سیستم فرآیند تهویه مورد نیاز را به صورت دستی یا اتوماتیک تامین می نماید.

سیستم کرتین وال کاست دار

کرتین وال کاست دار

در مدل فریم لس کاست ،دار، هر یک از دهانه های شیشه دارای فریمی است که از پشت شیشه را قاب کرده و روی لامل توسط لقمه های آلومینیومی ویژه نگه داشته میشوند و از خارج ساختمان تنها درز مابین شیشه ها قابل رویت خواهد بود ویژگی اصلی نمای فریم لس کاست دار این است که در آن سطح شیشه بصورت پیوسته دیده میشود و امکان نصب در ارتفاع بالا و فشار باد بالاتر را فراهم می سازد همچنین بازشو مخفی بیرون بازشو نقابی و یا پارالل موجود در این سیستم فرآیند تهویه مورد نیاز را به صورت دستی یا اتوماتیک تامین می نماید.

سیستم درپوش دار

در این روش زیرسازی توسط پروفیل های عمودی و افقی آلومینیومی بصورت شبکه به هم پیوسته انجام میشود شیشه ها به صورت مستقیم بر روی لامل ها قرار گرفته و پس از آن یک درپوش به صورت فشاری برای محکم شدن شیشه ها روی آنها قـرار میگیرد.

طراحی و اجرای نمای کرتین وال توسط متخصصان شرکت نگین البرز
برای مشاوره در مورد اجرای نمای استرچ متال از طریق فرم تماس و یا شماره های ریر با ما در ارتباط باشید .
۰۲۱-۲۲۰۶۳۴۸۳
۰۲۱-۲۲۰۶۳۵۵۹

برای زیبایی کار نیز کپ هایی به صورت تخت ویا دوکی شکل و …) را بر روی درپوش ها قرار می دهند. قابل ذکر است که در این سیستم برای آب بندی سازه کلی در برابر شرایط آب و هوایی از لاستیک ها مابین شیشه و پروفیل های لامل نصب شده استفاده می شود. بازشو مخفی بیرون بازشو (نقابی و یا پارالل موجود در این سیستم فرآیند تهویه مورد نیاز را به صورت دستی یا اتوماتیک تامین می نماید. در صورت نیاز به وجود انواع بازشو به داخل امکان استفاده از پروفیل های نیم لامل و ایجاد انواع بازشوهای مختلف اعم از درب بازشوی دو حالته به داخل ساختمان وجود دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا