ترمال بریک

پنجره‌ ترمال بریک؛ مقاوم در برابر زلزله

فرهنگ‌سازی درباره صرفه‌جویی در مصرف انرژی و البته هزینه بالایی که انرژی بر روی دوش خانواده‌ها گذاشته، باعث شده تا همه افراد به دنبال راهی باشند تا با بهینه کردن خانه، درها و پنجره‌ ها مصرف را کمتر کرده و صرفه‌جویی کنند.

در این مواقع افراد اغلب سراغ عایق بندی می‌روند در حالیکه استفاده درست از در و پنجره مناسب می‌تواند اصلی‌ترین مسیر برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی باشد.

شما حتما در دور و اطراف خود درباره پنجره یو پی‌ وی‌ سی زیاد شنیده‌اید اما پنجره ترمال بریک شاید برای شما نامی ‌ناآشنا باشد. ما در این مطلب سعی می‌کنیم تا با زبانی ساده شما را با این نوع پنجره آشنا کنیم.

ترمال بریک چیست؟

پنجره ترمال بریک بریک براساس یک فناوری پیشرفته ساخته شده‌اند. در واقع می‌توان گفت پنجره ترمال بریک پنجره‌ای‌ ست که قاب و اعضای بازشوی پنجره به عناصر خارجی و داخلی تقسیم می‌شوند و توسط متریالی که هدایت حرارتی را کاهش می‌دهند به هم متصل می‌شوند.

پنجره‌های ترمال بریک تلاش می‌کند تا با کاهش و کنترل انتقال حرارت یک راه حل درست برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی در خانه و محل کار باشد. عملکرد عایقی مناسب در پنجره‌های ترمال بریک موجب می‌شود تا این نوع از پنجره‌ها گزینه مناسبی برای بهینه سازی مصرف انرژی به حساب آیند

قیمت پنجره ترمال بریک

برای استعلام قیمت پنجره ترمال بریک از طریق فرم زیر و یا واتس اپ با ما در ارتباط باشید .

با تمام توضیحات گفته شده اما باز به شما توصیه می‌کنیم تا هنگام خرید و انتخاب یک پنجره مناسب از مشاوره استفاده کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. نگین البرز این امکان را به شما می‌دهد که بهترین انتخاب را داشته باشید. قیمت مناسب، کیفیت خوب از ویژگی‌های نگین البرز است. شما می‌توانید به راحتی از کارشناسان مشاوره بگیرید و درباره جزییات انواع پنجره‌ها سوال کنید. نگین البرز به شما کمک می‌کند تا بهترین پنجره انتخاب شما باشد.

درب و پنجره آلومینیومی

پنجره‌های ترمال بریک چه مزیتی دارند؟

پنجره‌های دوجداره ترمال بریک انتقال حرارت و سر و صدا را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد. این پنجره‌ ها همچنین موجب امنیت خانه شما می‌شود چرا که مقابل اشتعال بسیار مقاوم هستند و به راحتی دچار آتش سوزی نمی‌شوند. عمر بالا و دوام یکی دیگر از ویژگی‌های این پنجره‌هاست. به همین دلیل توصیه می‌شود در خانه‌های شمالی که رطوبت بالایی دارند، از این پنجره‌ها استفاده شود. این پنجره‌ها کمتر دچار فرسودگی می‌شوند و به همین دلیل به خریداران ویلاها پیشنهاد می‌شود.

همچنین پیشنهاد می‌شود تا در مناطق زلزله خیز نیز از این نوع پنجره استفاده شود تا در مواقع بحران و زلزله آسیب کمتری ببینند.. اگر شما هم در یک شهر زلزله‌ خیز زندگی می‌کنید سعی کنید تا حدالمقدور از این نوع پنجره‌ ها استفاده کنید.

یکی دیگر از مزیت‌های پنجره ترمال بریک رنگ‌های متنوع آن است. کمتر پنجره‌ای در بازار وجود دارد که رنگ‌های مختلف و متنوع داشته باشد. به همین دلیل است که به شما پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید و انتخاب پنجره، ترمال بریک‌ ها را هم در نظر بگیرید.

پنجره‌ یو پی وی سی یا پنجره‌ های ترمال بریک ؟

اگر قصد خرید پنجره مناسب برای ساختمان مسکونی یا تجاری را دارید، ممکن است بین پنجره‌های یو پی وی سی و پنجره‌های ترمال بریک که به شکلی خاص طراحی شده‌اند، مردد باشید. پنجره‌های ترمال بریک در مقایسه با انواع دیگر، در برابر عوامل جوی مختلف و کاهش مصرف انرژی برتر هستند.

مشخصات ترمال بریک

  • کم مصرف
  • تهویه عالی

  • باز و بسته شدن آسان است
  • طیف گسترده ای از سبک ها

     

  • امنیت بالا
  • مواد اولیه با کیفیت

تماس با ما

برای استعلام قیمت و یا سفارش پیام بگذارید ، کارشناس های نگین البرز با شما تماس خواهند گرفت

نوع درخواست(ضروری)
اندازه پنجره ها(ضروری)
با زدن دکمه بعلاوه + اندازه و رنگ تعداد پنجره مورد نظر خود را وارد کنید .
عرض
ارتفاع
رنگ