درب UPVC آکاردئونی

درب UPVC آکاردئونی ؛ الگوسازی از یک ساز ساده

یک الگو سازی ساده از ساز آکاردئون. سازی که باعث شد درب‌های آکاردئونی با همان ساختار و البته با ترکیب فلز ساخته شود. این درب‌ها بعد از اینکه تولید شدند مورد استقبال قرار گرفتند. چرا که چند مزیت مهم داشتند. اولین مزیت درب‌های آکاردئونی، باز و بسته شدن راحت و سریع آن‌ها بود. این درب‌ها با وجود بزرگ بودن، به دلیل مکانیزمی که دارند به راحتی باز و بسته می شوند. یکی دیگر از مزیت این درها این است که هنگام باز و بسته شدن فضای کمی را اشغال می کند. همه درها به یکسو هدایت می‌شوند و همین باعث می‌شود تا به نسبت خیلی از پنجره‌ها کم جاتر باشند.

درب های آکاردئونی معمولا جداکننده فضای خوبی هستند. به راحتی و با استفاده از ان‌ها می توان فضای پذیرایی را از حال و یا برعکس جدا کرد. در صورت کنار کشیده شدن می‌تواند فضا را باز کند. به همین دلیل توصیه می شود تا در خانه‌های بزرگ و به خصوص در ویلاها از این درب‌ها استفاده شود. درب‌ها به راحتی کنار می‌رود و شما می‌توانید از فضای بیرون استفاده کنید.

امنیت و زیبایی دو ویژگی مهم درب‌ آکاردئونی

درب UPVC آکاردئونی یکی از انواع مدل های بازشو دوجداره upvc است که کارایی و زیبایی خاصی در معماری ساختمان ها ایجاد می کند. غیر از درب‌های آکاردئونی یو پی وی سی ، درهایی هم به همین روش برای امنیت ساخته شده‌اند. این درب‌ها معمولا جلوی در ورودی خانه‌ها کشیده می‌شوند و جنسی از آهن و فولاد دارند. این درها باعث می‌شود تا شما با خیال راحت به سفر بروید و نگران دزدها نباشید.

تولید کننده درب یو پی وی سی

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که می‌توان برشمرد این است که درب‌های آکاردئونی در مقایسه  با انواع دیگر درب‌ها دوجداره بسیار فضای کمتری را اشغال می‌کنند زیرا در مواقع نیاز می توان تمامی قسمت های درب را به سمت کناره ها هدایت کنید. به طوری که هیچ قسمتی از درب دوجداره آکاردئونی جلوی دید شما را نخواهد گرفت وشما به راحتی می‌توانید از فضا یا منظره بیرون استفاده کنید  معمولا این نوع درب upvc  در ابعاد بالای 3 متر کاربرد دارد.

درب UPVC آکاردئونی

کیفیت را فدای قیمت نکنید

جنس درب UPVC آکاردئونی می‌تواند متفاوت باشد و همین موضوع روی قیمت اثر می‌گذارد. البته توصیه دوستانه ما به شما این است که هرگز کیفیت را فدای قیمت نکنید چرا که وجود یک در با کیفیت هم می‌تواند به زیبایی خانه شما کمک کند و هم در مصرف انرژی به شما کمک کند.

سفارش درب UPVC آکاردئونی

برای استعلام قیمت درب UPVC آکاردئونی از طریق فرم زیر و یا واتس اپ با ما در ارتباط باشید .

در حال حاضر نگین البرز به عنوان تولید کننده درب و پنجره‌های یو پی وی سی می‌تواند به شما در خرید این نوع پنجره‌ها کمک کند.

یکی از نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که درب UPVC آکاردئونی به دلیل ساختاری که دارند نصب نسبتا پیچیده ای خواهند داشت. پس به این راحتی‌ها نصب این نوع درها را به هرکسی نسپارید.

نگین البرز به شما در همه زمینه‌ها مشاوره خواهد داد و کمک می‌کند تا بهترین و درست‌ترین تصمیم را بگیرید.نگین البرز با سال‌ها تجربه یک راه مطمئن برای انتخاب‌های شما خواهد بود.

تماس با ما

برای استعلام قیمت درب و پنجره UPVC و یا سفارش پیام بگذارید ، کارشناس های نگین البرز با شما تماس خواهند گرفت

نوع درخواست(ضروری)
اندازه پنجره ها(ضروری)
با زدن دکمه بعلاوه + اندازه و رنگ تعداد پنجره مورد نظر خود را وارد کنید .
عرض
ارتفاع
رنگ