درب UPVC سرویسی

درب‌ upvc سرویسی؛ ساده اما کاربردی

یکی از جدیدترین درب‌هایی که امروزه از آن در منازل مدرن استفاده می‌شود، درب‌های upvc است. در واقع upvc نوعی از پلاستیک فشرده است که با فناوری‌های جدید سفت و سخت شده و انعطاف خود را از دست می‌دهد. این درب‌ها خاصیت ضد آب، ضد زنگ زدگی و خوردگی دارند و طول عمر بالایی خواهند داشت. این درب‌ها استحکام بسیار بالایی دارند و با وجود اینکه در معرض رطوبت و خیسی قرار می‌گیرند اما آسیبی نمی‌بینند و بهترین انتخاب برای محیط خانه و محل کار هستند.در میان انواع درب‌های یو پی وی سی شاید اطلاعات کمتری درباره درب‌های سرویسی وجود داشته باشد. ما در این مطلب سعی داریم تا شما را با این نوع درب‌ها آشنا کنیم.

ساده‌های کاربردی

درب‌های سرویسی درب‌های ساده‌ای هستند . شاید در نگاه اول اینطور به نظر برسد که این درب‌ها مناسب سرویس بهداشتی هستند اما واقعیت این است که از این درها در جاهای مختلف ساختمان نیز می‌توان استفاده کرد. در اتاق‌ها، بالکن، سرویس‌های بهداشتی و هر محیطی که فکر می‌کنید سادگی می‌تواند جذاب باشد درب‌های سرویسی پیشنهاد خوبی هستند. بیشتر توصیه می شود که در مکان‌هایی که رفت و آمد می‌شود بیشتر از این نوع درها استفاده شود چرا که عبور و مرور زیاد با پیچیدگی درها سازگار نیست.

با وجود تنوعی که در بازار وجود دارد باید به این نکته بسیار مهم توجه کنید که هر دری را براساس کاربردهایی که دارد انتخاب کنید. در واقع سادگی شما را نباید از انتخاب درهای سرویسی منصرف کند. زیرا قرار نیست همیشه مدل‌های جدید و پیچیده لزوما انتخاب بهتری داشته باشند.

نگین البرز؛ یک پیشنهاد امن

درب‌های upvc نگین البرز انواع مختلفی دارند که با توجه به کاربری آن طراحی شده‌اند. یکی از انواع آن‌ها، درب‌های سرویس upvc است که در اندازه و شکل‌های مختلف ساخته می‌شوند. تنوع رنگی نیز در این نوع درها بسیار زیاد است.  نگین البرز در ساخت درب‌های upvc از بهترین نوع پروفیل استفاده کرده تا با کیفیت بسیار بالایی ساخته شود. ضمن اینکه نگین البرز به شما بهترین مشاوره را برای بهترین انتخاب می‌دهند. پس بدون نگرانی و با مراجعه به نگین البرز از انتخاب خود مطمئن شوید.

درب‌ یو پی وی‌ سی ساده

درب upvc یک سد محکم در برابر آلودگی

این درب‌ها در کنار زیبایی و سادگی که دارند، مانع از هدر رفتن انرژی می‌شوند و این یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این جنس از درب‌ها است. زیرا این روزها در خانه‌های مدرن یکی از اساسی‌ترین موضوع‌ها حفظ انرژی و صرفه‌جویی در آن است.ضمن اینکه یو پی وی سی بودن باعث می‌شود تا گرد و غبار نیز کمتر به خانه راه پیدا کند.

استعلام قیمت انواع درب UPVC سرویسی

در واقع این نوع درها یک سد محکم در برابر هر چیز آزاردهنده است. درب‌های upvc به سادگی نصب و در طرح‌های مختلف ساخته می‌شوند. این درب‌ها به قابل شستشو هستند و با شستشو دچار آسیب نمی‌شوند و همین مورد در خانه‌هایی که در شهرهای شلوغ و پر از آلودگی قرار دارند یک مزیت به حساب می‌آید.درب‌های سرویسی مکانیزم ساده‌ای دارند و نصب آن‌ها به هیچ وجه سخت نیست و به همین دلیل ساده بودن کمتر هم ممکن است آسیب ببینند.

تماس با ما

برای استعلام قیمت درب و پنجره UPVC و یا سفارش پیام بگذارید ، کارشناس های نگین البرز با شما تماس خواهند گرفت

نوع درخواست(ضروری)
اندازه پنجره ها(ضروری)
با زدن دکمه بعلاوه + اندازه و رنگ تعداد پنجره مورد نظر خود را وارد کنید .
عرض
ارتفاع
رنگ