پنجره فولکس واگنی

پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی

دنیای پنجره‌ های دنیای عجیبی است. شاید در ذهن شما چند پنجره ساده بیشتر وجود نداشته باشد اما در واقعیت اینطور نیست. وقتی وارد دنیای پنجره‌ها می‌شوید متوجه می‌شوید که چقدر انواع و اقسام آن‌ها با ویژگی‌های منحصر به فردشان وجود دارد. یکی از اسم‌ هایی که شاید شما کمتر درباره آن شنیده باشید پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی است.

این نوع پنجره‌ ها  به صورت ریلی باز و بسته می‌شود اما یک تفاوت عمده با پنجره‌های دوجداره کشویی دارد. با این تفاوت که در ریل و یراق آلات بازشو است، که سبب می‌شود کارایی و آب بندی بهتری از دیگر پنجره‌ های دوجداره کشویی داشته باشد .

چرا پنجره فولکس واگنی ؟

اسم این نوع پنجره همانطوری که مشخص است از مدل بازشدن ماشین  فولکس واگن گرفته شده است. در واقع در فولکس واگن ، به هنگام باز شدن لنگه حدود 8 سانتی متر بیرون آمده، و به صورت کشویی حرکت کرده و باز و بسته می‌شود .

پیچیده بودن  پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی از این جهت است ریل یراق درب یا پنجره فولکس واگنی، باید حتما در کارخانه نصب شود . این موضوع از این جهت اهمیت دارد که به هیچ وجه شما نباید نصب این بخش را به نصاب بسپارید. این اهمال کاری ممکن است باعث شود که این پنجره به طور اصولی ساخته نشود و بعد از مدتی دچار عدم کارایی شود.

باز و بسته کردن پنجره UPVC فولکس واگنی کار سختی نیست. با چند حرکت کوچک این پنجره‌ ها باز و حتی قفل می‌شود. به همین دلیل در خانه و محل کار پنجره‌ های ایده‌ آلی هستند.

اما یک نکته مهم را باید درباره این نوع پنجره‌ ها حتما مد نظر قرار دهید. بعضی از شرکت‌های تولیدکننده پنجره، برای کمتر شدن قیمت پنجره یو پی وی سی تمام شده ، ارتفاع ریل‌ های تولیدی را کم می‌کنند، که این اتفاق باعث کاهش کارایی برای پنجره‌هایی با ابعاد بزرگ و وزن بالا، و کاهش میزان تحمل بار آن پنجره می‌شود.به همین دلیل حتما توجه داشته باشید که در خرید این نوع پنجره به قیمت کمتر خیلی توجه نکنید و بیشتر نکات فنی را در نظر بگیرید.

سفارش پنجره دوجداره

پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی

پنجره UPVC فولکس واگنی، بهترین نوع پنجره کشویی

قیمت پنجره فولکس واگنی دوجداره UPVC به دلیل قیمت یراق آلات آن بالاست و ممکن است به همین دلیل کمتر مورد استقبال قرار گیرد. با این حال به دلیل ویژگی‌های مثبت دیگری که دارد، باید حتما به آن توجه کرد. شاید بیراه نباشد که بگوییم که پنجره دوجداره فولکس واگنی، بهترین نوع پنجره کشویی است و توصیه می‌شود که اگر امکان دارید تا از این پنجره استفاده کنید حتما این انتخاب را داشته باشید.

قیمت پنجره UPVC فولکس واگنی

برای استعلام قیمت پنجره UPVC فولکس واگنی از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید .

در حال حاضر نگین البرز به عنوان تولیدکننده پنجره‌های یوپی وی‌سی یکی از بهترین پیشنهادها برای خرید پنجره‌های پنجره UPVC فولکس واگنی است.

تضمین کیفیت کالا و البته سهولت خرید از مهم‌ترین ویژگی‌هایی‌‍ست که هر کسی به دنبال آن است. یکی  دیگر از مهم‌ترین موضوعات که سازندگان ساختمان به دنبال آن هستند پیدا کردن قیمت مناسب برای هر خرید است. از آنجایی که پنجره‌ ها معمولا در هر ساخت و سازی عضو جدایی ناپذیر هستند، نگین البرز نمایندگی ویستابست به شما کمک می‌کند تا با خیال آسوده پنجره خود را با تضمین قیمت و کیفیت انتخاب کنید و از داشتن خانه‌ای مدرن لذت ببرید

تماس با ما

برای استعلام قیمت درب و پنجره UPVC و یا سفارش پیام بگذارید ، کارشناس های نگین البرز با شما تماس خواهند گرفت

نوع درخواست(ضروری)
اندازه پنجره ها(ضروری)
با زدن دکمه بعلاوه + اندازه و رنگ تعداد پنجره مورد نظر خود را وارد کنید .
عرض
ارتفاع
رنگ