پنجره کشویی

پنجره UPVC کشویی راه حلی برای خانه‌های کوچک

باید برای خانه‌های کوچک با متراژ پایین فکری می‌شد. فکری که می‌توانست همه چیز را به صورت مینیمال در بیاورد و فضای کمتری را در محیط اشغال کند. شاید به همین دلیل بود که پنجره‌های کشویی محبوبیت پیدا کردند. پنجره‌های کشویی باعث می‌شوند تا پنجره به صورت کشو عمل کرده و نیازی به داشتن فضای بیشتر برای باز و بسته شدن نداشته باشد. پنجره یو پی وی سی کشویی به همین دلیل است که در خانه‌ها و اتاق‌هایی با متراژهای کوچک جا خوش کرده‌اند و آدم‌های اهل ساخت و ساز آن را بهم پیشنهاد می‌دهند.

پنجره UPVC کشویی خیلی زود محبوب شدند. همه چیز برای کاربردی بودن آن‌ها فراهم بود. باز و بسته شدن راحتی دارند و فضای کمی‌اشغال می‌کنند و همین باعث شد تا توجه‌ها به آن جلب شود.

قیمت پنجره UPVC کشویی

برای استعلام قیمت پنجره UPVC کشویی از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید .

تمیز کردن پنجره کشویی

تمیز کردن پنجره یو پی وی سی کشویی به دلیل وجود لولاها و ریلی که در آن قرار داده شده شاید در ابتدا یک کار سخت به نظر بیاید. اما در واقعیت اینطور نیست. کافی‌ست با هر فصل تصمیم بگیرید که لابه‌لای درزهای پنجره را تمیز کنید. جنس این پنجره‌ها به نوعی است که به راحتی تمیز می‌شود.

کاربرد پنجره UPVC کشویی

این پنجره‌ها معمولا در آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرند و محبوب هستند. چرا که باز و بسته شدن آسانی نسبت به سایر پنجره‌ها دارند. از طرف دیگر آشپزخانه محل رفت و آمد کودکان نیست و به همین جهت می‌تواند خطر آفرین نباشد. معمولا توصیه می‌شود از پنجره یو پی وی سی کشویی در اتاق کودک استفاده نشود. البته این مورد درباره پنجره های قدی صدق می‌کند و در مورد پنجره‌هایی که به صورت نصفه باز می‌شود، این خطر کمتر وجود دارد.

 

سفارش پنجره دوجداره

پنجره UPVC کشویی

انواع پنجره ی پی وی سی کشویی 

پنجره UPVC کشویی مدل‌های مختلف دارند.

  • یک نوع از این پنجره‌ها فقط از یک سمت باز می‌شوند. در واقع به صورت ریلی در کنار پنجره دوم قرار می‌گیرند و برای جریان هوا بسیار مناسب هستند.
  • نوعی دیگر از پنجره‌ها UPVC  کشویی به این گونه است که هر دو سمت پنجره به صورت ریلی در کنار هم قرار می‌گیرند و می‌تواند جریان هوا را از هر دو طرف عبور دهد.
  • پنجره‌های قدی از نوع کشویی و upvc  علاوه بر زیبایی در ساختمان سازی مدرن نیز استفاده می‌شود. جلوی سر و صدا را می‌گیرد و البته که هنگام بسته بودن گرما و سرما را خارج نمی‌کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های پنجره UPVC کشویی نوردهی بالا و مناسب آن‌هاست. در خانه‌های کوچک این پنجره‌ها به راحتی نور را از خود عبور می‌دهند و فضا را روشن می‌کنند.

کیفیت پنجره کشویی نگین البرز 

اما پیدا کردن یک پنجره مناسب در کنار مشاوره‌هایی که به شما داده می‌شود یکی از نکات مهمی است که باید هنگام خرید به آن توجه کنید.

نگین البرز با داشتن مدل‌های مختلف درب و پنجره و ارائه مشاوره‌های درست به شما کمک می‌کند تا یک انتخاب اصولی داشته باشیم.

بدون شک مراجعه به یک تولید کننده در و پنجره یو پی وی سی می‎‌تواند خیال شما را از بابت انتخاب یک کالا راحت کند. پنجره دو جداره upvcحالا با هر شکل و مدلی که شما دوست دارید در نگین البرز فراهم شده است. در کنار خرید شما می‌توانید از مشاوره‌های درست نیز بهره ببرید و یک انتخاب اصولی داشته باشید.

تماس با ما

برای استعلام قیمت درب و پنجره UPVC و یا سفارش پیام بگذارید ، کارشناس های نگین البرز با شما تماس خواهند گرفت

نوع درخواست(ضروری)
اندازه پنجره ها(ضروری)
با زدن دکمه بعلاوه + اندازه و رنگ تعداد پنجره مورد نظر خود را وارد کنید .
عرض
ارتفاع
رنگ