– استفاده و خرید از کالاهای این فروشگاه به معنای اطلاع و آگاهی و موافقت شما از شرایط ذیل می باشد.

– توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی درب و پنجره نگین البرز می باشد.

قوانین عمومی

– کلیه اصول و روش های این فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است .

– کاربر (مشتری محترم) موظف به رعایت قوانین مرتبط می باشد. درصورتی که در قوانین درج شده و شیوه عملکرد فروشگاه اینترنتی درب و پنجره نگین البرز تغییری در آینده ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از این سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با درج اطلاعات صحیح خود در فرم ثبت نام سایت ، به ثبت سفارش و یا هرگونه استفاده از خدمات سایت فروشگاه اقدام نماید .

سیاست های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی درب و پنجره نگین البرز به اطلاعات خصوصی اشخاص که از خدمات سایت استفاده می کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می کند . این فروشگاه درحد توان از حریم شخصی شما دفاع می کند و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را فراهم می نماید . در واقع شما با استفاده از این فروشگاه ،‌رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید .

تبلیغات و لینک ها

لینک هایی به سایت های دیگر و یا تبلیغات مراکز دیگر در سایت فروشگاه اینترنتی درب و پنجره نگین البرز ممکن است قرار گیرد . این سایت ها تحت کنترل ما نبوده و فروشگاه اینترنتی درب و پنجره نگین البرز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت ها ندارد. این فروشگاه ، این لینک ها را برای سهولت دسترسی شما فراهم کرده است و وجود هریک از آنها ، به معنی تأیید یا هرنوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست .

قیمت گذاری

سیاست قیمت گذاری ما براساس رعایت حق مشتری و مصرف کننده است.

در مواردی بسیار نادر و درصورت وجود نوسان هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری ، اگر سفارش قابل تحویل نباشد ، فروشگاه اینترنتی درب و پنجره نگین البرز موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلاع داده و سفارش را لغو نماید .

هزینه های بسته بندی، ارسال ، بیمه و غیره بسته به شرایط سفارش جداگانه محاسبه می شود .

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج در شرایط عادی قابل اجرا است و درصورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی ندارد .

ارتباط الکترونیکی

زمانی که شما سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به ما ایمیل می زنید این ارتباطات بصورت الکترونیکی انجام می شود و شما موافقت می کنید که فروشگاه اینترنتی درب و پنجره نگین البرز بصورت الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی ، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی ) به درخواست شما پاسخ دهد.