نمای سرامیک پرسلانی

اجرای نما سرامیک به روش سیستم نمایان

اجرا نمای سرامیک پرسلانی در این سیستم پانل های سرامیک به وسیله قطعات کلیپس استیل بر روی زیرسازی آلومینیومی متصل می گردند. رنگ کلیپس ها با رنگ سرامیک انتخابی به وسیله رنگ پودری الکترواستاتیک یکسان می گردد و در محل اتصال سرامیک بــه زیرسازی آلومینیومی لاستیک جهت جلوگیری از لغزش سرامیک ها قرار می گیرند.

سیستم اجرای سرامیک به روش کیل

اجرای سرامیک به روش کیل

در این سیستم اتصالات مکانیکی مخفی هستند که برای پوشش دادن نما به وسیله انواع مصالح گوناگون استفاده گردد. این سیستم در صنعت ساختمان بـه گسترده جهت پوشش نمای دیوارهای داخلی و خارجی و حتى سطوح بام استفاده می شود. در این سیستم ابتدا سرامیک سوراخ کاری شده و براکت های آلومینیومی مخصوص توسط آنکربولت به سرامیک متصل می گردد و بعد از اجرای زیرسازی آهنی پروفیل های آلومینیومی بـر روی آن نصب شده نهایتا سرامیک بر روی زیرسازی آلومینیومی نصب میگردد.

مشاوره اجرای نمای سرامیک پرسلانی

 

نمای سرامیک پرسلانی

طراحی و اجرای انواع نمای سرامیک خشک توسط شرکت نگین البرز

برای مشاوره و  استعلام اجرای نمای سرامیک پرسلانی از طریق فرم تماس و یا شماره های ریر با ما در ارتباط باشید .

۰۲۱-۲۲۰۶۳۴۸۳
۰۲۱-۲۲۰۶۳۵۵۹

روش نصب سرامیک شیاری

روش نصب سرامیک شیاری

در این روش ابتدا پشت سرامیک توسط دستگاه اتوماتیک شیارهای ویژه ای در دو جهت معکوس ایجاد میشود شیار( V شکل)، سپس براکت آلومینیومی با چسب مخصوص به سرامیک متصل شده و بعد از اجرای زیرسازی آهنی و نصب پروفیل های آلومینیومی سرامیک بر روی زیرسازی نصب شده و توسط پیچ موجود بروی براکت های آلومینیومی رگلاژ می شود.

تماس با ما

برای استعلام قیمت و یا سفارش پیام بگذارید ، کارشناس های نگین البرز با شما تماس خواهند گرفت