پرده های مدرن

پرده های مدرن

پرده اورسی

ساختار مشبک این پرده ما را به یاد فضاهای اصیل ایرانی در قدیم می اندازد. شبکه هایی که در پشت پنجره ها نصب می شد، از اتلاف انرژی جلوگیری می کرد و اورسی نامیده می شد. نام این پرده زیبا “اورسی” و از معماری سنتی ایرانی در پنجره های قدیمی برگرفته شده است. این پرده بدلیل داشتن حجم در معماری های مدرن و سنتی مکمل فضاهای زیبای شما می باشد. به گفته ی بسیاری از متخصصان دکوراسیون، ساختار این پرده شاهکاری در میان تمام پرده های مدرن دنیاست.

فضاهای پیشنهادی ما برای استفاده از پرده اورسی:
فضاهای مسکونی و ویلاها
فضاهای اداری و تجاری

پرده پلیسه شب و روز

شب و روز نوعی از پرده‌های دکوراتیو است که دارای ۲ نوع پرده نازک و ضخیم می‌باشد، قسمت نازک آن در روز جهت استفاده از حداکثر نور به کار می‌رود و هنگام شب جهت جلوگیری از دیده شدن فضای داخل منازل از قسمت ضخیم تر آن استفاده می‌شود

پرده هانیکوم

هانیکوم در لغت به معنای شانه عسل می‌باشد. مدل پرده هانیکوم تقریبا مشابه پرده پلیسه است، در واقع این نوع پرده، پرده پلیسه دوبل است که با توجه به سادگی پارچه هایشان، زیبایی و جلوه خاصی را به پنجره شما می‌دهد. این مدل پرده به دلیل مطابقت با دکوراسیون‌های مدرن و کلاسیک توانسته است جایگاه خاص و ویژه‌ای را در مقایسه با سایر مدل پرده‌های مدرن پیدا کند.

پرده ترک پنل چیست؟

پرده ترک پنل ، پرده عمودیِ عریضی است که به صورت کشویی می‌باشد و به حالت‌های مختلف به کناره‌ها یا وسط جمع می‌شوند. در این نوع پرده‌ها قابلیت چرخش وجود ندارد. پرده‌های پنلی دارای بخش‌هایی هستند که در طول مسیرِ حرکت، به شما این امکان را می‌دهند که آن ها را باز و بسته کنید. این محصول شبیه به یک پرده عمودی است، اما دارای پنل‌های بسیار گسترده‌تری از پارچه، به اندازه‌های مختلف عرض موجود است. پرده ترک پنل معروف‌ترین مدلِ پوشش عمودی برای پنجره‌هایی است که به صورت کشویی به طرفینِ پنجره جمع می‌شوند.

پرده سیلوئت زبرا یا پرده سیلوئیت و موارد کاربر آن چیست ؟

پرده سیلوئت از دو لایه حریر بصورت موازی و یک لایه پارچه بصورت افقی ساخته شده است عملکرد پرده های سیلوئت الهام گرفته شده از پرده کرکره های آلومینیومی است که در قالب پارچه ارائه شده است عملکرد خاص این پرده اجازه میدهد در محیط های گوناگون مورد استفاده قرار گیرد

پرده سیلوئیت زبرا نوعی پرده زبرا هستند که از دو لایه توری یا حریر مانند به صورت موازی در کنار هم و یک لایه پارچه ای بصورت افقی در بین این دو لایه توری ساخته شده است که جلوه ای مانند پرده کرکره فلزی به پرده می دهد ؛ در واقع عملکرد پرده سیلوئت الهام گرفته از پرده کرکره آلومینیومی است که در قالب پارچه ای و زبرا ارائه شده است و زیبایی خاص خود را دارد.
پرده سیلوئیت زبرا دارای مکانیزمی مانند پرده شید و پرده زبرا می باشد و همانگونه مانند زبرا ها قابلیت تنظیم نور به اندازه دلخواه و سایه روشن را مهیا می کند.
پرده سيلوئت زبرا به لحاظ مکانيزم پرده ای بالا رونده است که بصورت دستی و يا اتوماتيک به طرف بالا حرکت می کند و حول محوری که داخل کانال بالا قرار دارد جمع می شود

تماس با ما

برای استعلام قیمت و یا سفارش پیام بگذارید ، کارشناس های نگین البرز با شما تماس خواهند گرفت

لیست(ضروری)
طول
عرض