درب UPVC ساده
درب UPVC ورودی
درب UPVC فرانسوی
درب UPVC کشویی ( بالکونی )
درب UPVC سرویسی
درب UPVC دو حالته
درب UPVC آکاردئونی
درب UPVC

تولید انواع درب های upvc

قیمت درب UPVC نگین البرز – درب UPVC ورودی – درب UPVC فرانسوی -درب UPVC کشویی ( بالکونی ) -درب UPVC سرویسی -درب UPVC آکاردئونی

برای استعلام قیمت انواع درب UPVC از طریق فرم زیر و یا واتس اپ با ما در ارتباط باشید .

درب یو پی وی سی

بیایید نگاهی به انواع درب های یو پی وی سی بیندازیم:

  • درب های کشویی یو پی وی سی(UPVC Sliding Doors)
  • درب های لولادار یو پی وی سی (UPVC Casement Doors)
  • درب های تاشو کشویی یو پی وی سی  (UPVC Slide-Fold Doors)
  • درب های کشویی عایق با بازشو بزرگ یو پی وی سی (Lift and Slide UPVC Doors)

اکنون با ما تماس بگیرید تا بدانید کدام درب ها و پنجره های کم مصرف برای خانه یا محل کار شما مناسب است .

درب های مختلف که متناسب با کارایی در مصرف انرژیشان می توانید انتخاب کنید

آیا می دانستید که درب ها یکی از مصرف کنندگان انرژی در خانه ها هستند؟ درست است! بهره وری انرژی درب به نحوه طراحی و نوع موادی که از آن ساخته شده است بستگی دارد. این ماده نقش مهمی در بهینه سازی هدر رفت انرژی از طریق درب دارد. نقطه عطف برای بسیاری از صاحبان خانه، درک این موضوع است که چقدر پول را برای قبض انرژی هدر می دهند. این یکی از اصلی ترین دلایلی است که افراد تصمیم می گیرند درب خانه خود را تعویض کنند. با این حال، آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست.

حتی اگر در حال تعویض یک درب قدیمی با یک درب مناسب و کم مصرف هستید، باید احتیاط کنید. نکات مهمی وجود دارد که باید بدانید تا بدون ایجاد دردسر برای خود یا زشت جلوه دادن خانه خود، یک نصب حرفه ای داشته باشید. خب، راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید برای کارآمدتر کردن انرژی خانه خود دنبال کنید. یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای انجام این کار این است که درهای خانه خود را با درب‌های کارآمدتر مانند درب‌ یو پی وی سی کشویی یا درب‌های لولا دار یو پی وی سی تغییر دهید تا از نظر مصرف انرژی کارآمد شوند.

لیست قیمت درب یو پی وی سی

سوالات متداول درب یو پی وی سی

درب‌های یو پی وی سی به‌ عنوان بازده بسیار بالا شناخته شده‌ اند. آنها بسیار مقاوم و بادوام هستند و به مرور زمان در هیچ شرایط آب و هوایی تاب نمی‌خورند، ترک نمی‌خورند یا پوسیده نمی‌شوند. شما می توانید از بین مدل های مختلف ، مدل مناسب با رنگ و طرح خانه خود را انتخاب کنید.

در مورد خرید درب و پنجره حتما به این نکته توجه کنید که ارزان قیمت بودن لزوما به نفع شما نخواهد بود. درب‌ ها باعث امنیت خانه هستند پس سعی کنید بهترین و بالاترین کیفیت را برای این مورد تهیه کنید تا از داشتن خانه‌ ای امن آرامش داشته باشید.