شرکت نگین البرز

با ما در ارتباط باشید

فعالیت شرکت نگین البرز

شرکت نگین البرز از پیشگامان طراحی و اجرای نما های کلاسیک و مدرن : کرتین وال ، استرچ متال ، کامپوزیت ، فریم لس ، اسپایدر ، لوور ، ترمو وود ، نمای سبز ، سرامیک پرسلانی ، سنگ ، آجری و نماهای ترکیبی

شرکت نگین البرز نماینده ی رسمی ویستابست و عضو رسمی انجمن تولید کنندگان در و پنجره با بیش از 20 سال سابقه و پیشگام تولید و ساخت در و پنجره های دوجداره می باشد ، کیفیت تولیدات منطبق با خواسته های مشتریان و تحویل به موقع سفارشات ، سرلوحه کاری مدیران و همکاران ای این مجموعه است و همواره تلاش می نمایند در مسیر توسعه ی این صنعت نقشی موثر داشته باشند .

نگین البرز upvc

نگین البرز

نمایندگی رسمی پروفیل ویستابست
تولید کننده در و پنجره دو جداره upvc و آلومینیومی
نمای فریم لس ، کرتین وال ، شیشه اسپایدر

ماشین آلات و تجهیزات

با توجه به سیاست های کاربردی دولت در جهت کاهش مصرف انرژی در کشور ، این مجموعه اقدام به گسترش و توسعه صنعتی نموده و با خرید مدرن ترین دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی پیشرفته اروپایی و نصب و راه‌ اندازی آن ها مسیر خود را ادامه میدهد .

پروفیل در و پنجره یو پی وی سی

شرکت نگین البرز جهت تولید در و پنجره از پروفیل به نام و مرغوب ویستابست استفاده می کند . با پشتیبانی این مجموعه و در اختیار داشتن انواع پروفیل ها ، ساخت و نصب پنجره های دلخواه مشتریان با جدیدترین متدها انجام می شود .

یراق آلات

یراق آلات مصرفی این شرکت از برندهای ترکیه ای و آلمانی مرغوب و درجه یک Geviss , GU , Siegenia , Roto و دارای پنج سال ضمانت می باشد .

پیمایش به بالا